Milan Perič (1957)

Burning heads - Yellow flame

akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

ID: 281626

Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:09

Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)