Michal Burget (1970)

Na samotě II

olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

ID: 281627

Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10

Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)