David Kolovratník (1978)

V postroji I

olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

ID: 281641

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)