Rudolf Kudrnáček (1949)

Bodyguard

akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora

Provenience: získáno z ateliéru autora

ID: 281652

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)