Pavel Janouškovec (1961)

Za svitu úplňku

akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek

Vystaveno: Chotěšovský klášter, Tři v klášteře 5.5.2022-31.7.2022

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281654

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)