Miroslav Štolfa (1930-2018)

Příboj

olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

ID: 281661

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)