Libor Jaroš (1960)

Cologvinten

olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš

studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

ID: 281664

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47

Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)