Vojtěch Kolařík (1938)

Žena s papouškem

pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám

žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

ID: 281666

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)