Žena s papouškem
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám
žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
ID: 281666
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)