Letní volání
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále
absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
ID: 281671
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)