Jiřina Hartingerová (1941)

Letní volání

olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále

absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

ID: 281671

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)