Petr Probst (1948)
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)