Jaroslav Štědra (1945)

Konec léta

olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281676

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)