Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Hotel štěstí

akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281677

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)