Chava Pressburger (1930)

akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger

ID: 281688

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)