Strom života
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281717
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)