Petr Fiala (1969)

Růžový slon

litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281718

Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41

Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)