Václav Chochola (1923-2005)

Reflektory v mém ateliéru

originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)

Literatura: publikováno v: monografie Artia Václav Chochola (1960), Kabinety Vzpomínek (1993)

žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

ID: 281744

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)