Kahoun

Stavení

olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám

ID: 281794

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)