J. Tůma
olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. LD J. Tůma, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:50
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)