Klíč
litografie, 1994, 10,3 x 15 cm, sign. PD M. Šoltészová 94, č. 47/50
žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance
ID: 281880
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:12
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)