Babočka paví oko
litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281883
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)