Orchidej
litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281888
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)