Olga Čechová (1925-2010)

Ptačí matka

litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová

ID: 281906

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:02

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)