litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75
studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
ID: 281928
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:40
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)