Přístav
litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír
žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů
ID: 189228
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)