Antonín Procházka (1882-1945)

Dámský čtenářský kroužek

litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP

studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

ID: 219876

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06

Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)