Velký třesk
litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír
žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar
ID: 262059
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)