Mareš

Lesní říčka

olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám

ID: 279074

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)