lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281278
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)