Dražební společnost na aukci Stern
litografie, 1916, 21 x 33 cm, sign. PD Orlik Emil, rám
studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii
ID: 281281
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:06
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)