Motorkář II
olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013
absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
ID: 281306
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:31
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)