Orloj na Staroměstském náměstí
suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
ID: 281346
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:11
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)