Marie Hlobilová-Mrkvičková (1903-1999)
olej, plátno, 26 x 21 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:18
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)