Principál
akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám
soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna
ID: 281390
Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:55
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)