Spor (diptych)
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281466
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)