Oldřich Michael Brož (1908-1995)

soukromé studium u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha, člen Sdružení pražských umělců a Asociace volné grafiky; malíř, grafik; působil jako středoškolský profesor na odborných školách v Písku, od 1963 v Praze ve svobodném povolání (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Sluneční den

akvarel, papír, 38 x 78 cm, sign. LD O. M. Brož, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko čfvu

soukromé studium u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha, člen Sdružení pražských výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

ID: 1507

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 26. 08. 2020 16:05

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)