Karel Laštovka (1938-1986)

Maják lásky II

olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 19690

Vyvolávací cena: 75.000 CZK (2.679 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 75.000 CZK (2.679 €)