Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • MICL

    (1969)

    Srážka

    Položka č.: 19727

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19726

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19725

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19724

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19723

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Karel Jerie

    Mykóza I.

    Položka č.: 19722

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Aleš Růžička

    Svatební kytice

    Položka č.: 19721

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Aleš Lamr

    Hnízdo

    Položka č.: 19720

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Roman Franta

    Dnes ještě ne

    Položka č.: 19719

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 27 x 35 cm, monogr. PD R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Václav Benedikt

    Zrození optimismu

    Položka č.: 19718

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 40 x 40 cm, sign. LD Benedikt 2013, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jan Jüngling

    Taxis

    Položka č.: 19717

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žbluňk II

    Položka č.: 19716

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2006, 70 x 85 cm, sign. LD J. Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Michal Singer

    Na Bezdězu

    Položka č.: 19715

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2008, 72 x 60 cm, sign. PD Singer, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Vetřelci

    Položka č.: 19714

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 100 x 100 cm, vzadu monogr. X. H., žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Poselství chrámu

    Položka č.: 19713

    Vyvolávací cena: 113.000 CZK (4.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 150 x 100 cm, sign. PD Vetengl 2015, Luboš Vetengl je kreslíř, malíř a grafik, který se zabývá především tématem smrti a pohřbívání. Absence barevnosti neboli programové používání monochromní škály barev je pro něj typické. Nezajímá ho barevnost, nýbrž světelnost obrazu. Pokud ba…

    Aktuální cena: 113.000 CZK (4.520 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Vampír (z cyklu Masopustní masky)

    Položka č.: 19711

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, sign. vzadu J. Valečka 2009, dílo vystaveno na ART PRAGUE 2009, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19710

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 19708

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Šneci

    Položka č.: 19707

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Frederyk de Wit

    (1629/30-1706)

    Regnum Bohemia

    Položka č.: 19704

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 50 x 58,5 cm, uprostřed přeložený, lepený, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Georg Matthaüs Seutter

    (1678-1757)

    Alegorická mapa Ostrov lásky

    Položka č.: 19703

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ivan Kolman

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Park na Kampě

    Položka č.: 19700

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

  • Michal Singer

    Forma ukájení

    Položka č.: 19699

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012-2013, 50 x 150 cm, sign. L část obrazu Michal Singer, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19698

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.180 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.180 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 19696

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Inverze

    Položka č.: 19695

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 81 x 40 cm, sign. zezadu J. Val, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Svatopluk Klimeš

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)