Pavel Besta (1958)

Po andělsku

olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17

žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

ID: 19693

Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.556 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 69.000 CZK (2.556 €)