Luboš Vetengl (1988)

Láska navždy

olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18

žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

ID: 19696

Vyvolávací cena: 23.000 CZK (852 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 23.000 CZK (852 €)