Aleš Lamr (1943)

Orlické hory

akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12

ID: 19698

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.408 €)