Jan Spěváček (1973)

Žbluňk II

olej, plátno, 2006, 70 x 85 cm, sign. LD J. Spěváček 06

ID: 19716

Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)