Jan Jüngling (1946)

Taxis

olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014

studium na AVU v Praze

ID: 19717

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)