Václav Benedikt (1952)

Zrození optimismu

olej, plátno, 2013, 40 x 40 cm, sign. LD Benedikt 2013

ID: 19718

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)