Aleš Růžička (1977)

Svatební kytice

akryl, plátno, 2011, 200 x 140 cm, sign. zezadu A. Růžička 2011

ID: 19721

Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)