Karel Jerie (1977)

Mykóza I.

olej, plátno, 2008, 80 x 65 cm, sign. PD Jerie 08, rám

žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

ID: 19722

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)