Martin Salajka (1981)

Lebka

akryl, plátno, 2013, 75 x 53 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2013

žák prof. M. Rittsteina

ID: 19724

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)