MICL (1969)

Srážka

olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17

ID: 19727

Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)