Jiří Mocek (1945)

Nejistá trasa

olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám

žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

ID: 19745

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)